İletişim bilgileri

Fulya, Yeşilçimen Sokağı No:12
34394 Şişli/İstanbul

(850) 888-2234

hello@badiworks.com

ÜNİVERSİTE MENTORLUK PROJESİ

12 Mayıs

Tüm ülkeyi etkisi altına alan ve düzenimizi değiştiren Covid-19 sebebiyle evde kaldığımız günlerde Öğrenci Kariyeri olarak lise öğrencilerinin motivasyonlarını yüksek tutmak ve üniversiteye geçiş sürecinde akıllarına takılan soruları yanıtlamak amacıyla mentorluk projesi düzenledik.

Team images
Process Images
1 ilk kısım

Projenin Amacı

Projemizin amacı lise kademesindeki öğrencilerin üniversite öğrencileriyle birebir iletişim kurup bölümler, üniversiteler ve sınav süreci hakkındaki sorularına hızlıca yanıt bulmaları. Bunun için Türkiye'nin dört bir yanından üniversite öğrencisi bizlerle birlikte bu projeye destek veriyor ve liselilerin sorularını yanıtlamak için bekliyor.

2 ikinci kısım

Projeye Katılım

Bu projeye katılım sağlayabilmek için öğrencilerin yapması gereken tek şey aşağıdaki link ile Öğrenci Kariyeri uygulamasını ücretsiz bir şekilde indirip başvuru yapmak. Başvuru formumuzda bulunan üniversite ve bölümlerden tercih yapıp ve kendi taleplerine bağlı olarak mentorları ile skype veya mail yoluyla iletişim kurdular. Projemizde 700’den fazla üniversiteli ile 4792 lise öğrencisine ulaştık. Bu görüşmelerin değerlendirmeleri sonucunda lise öğrencilerinden %96 oranında memnuniyet sağladık.

Process Images
Process Images
3 üçüncü kısım

Memnuniyet

"ÖğrenciKariyeri uygulaması sayesinde Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde okuyan Selin Abla ile iletişime geçme fırsatı buldum ve hedeflerime ulaşmada izleyeceğim yol hakkında detaylı bilgi sahibi oldum."

Sosyal Bilimler Öğrencisi, Kemal Şener

"Gökçe’yle gerçekten sanki bayadır tanışıyormuşuz gibi hissediyorum ve onunla konuşurken hep içim rahat. Beni zor zamanlarda rahatlatmakta, bana yol göstermekte aşırı iyi bir yol arkadaşı. Öğrenci Kariyeri daha iyi bir seçim yapamazdı diye düşünüyorum."

Temel Lise Öğrencisi, Ceren Kırbaş

"Aklımdaki soru işaretlerini gidermeme çok yardımcı oldu, fakültede yüz yüze tanışmak dileğiyle."

Anadolu Lisesi Öğrencisi, Zeynep Zorba