İletişim bilgileri

Fulya, Yeşilçimen Sokağı No:12
34394 Şişli/İstanbul

(850) 888-2234

hello@badiworks.com

ONLINE ZİRVELER

12 Mayıs

Küresel olarak geçirdiğimiz Covid-19 pandemi sürecinde etkinliklerimizi online’a taşıdık ve 4 ayrı platformdan aynı anda Öğrenci Kariyeri Online Zirvelerini gerçekleştirdik. 12-14 Nisan tarihlerinde düzenlediğimiz zirvemizi dört farklı ana başlıkla öğrencilere sunduk: İnsan Kaynakları, Mühendislik, Satış&Pazarlama ve Endüstri 4.0. Her zirve 4 oturumdan oluşmaktaydı ve bu dört oturumun sonunda katılımcılara online olarak sınav yapıldı. Bu sınavlarda başarı sağlayan katılımcılara başarı sertifikası, tüm zirvelere katılım sağlayıp başarı sağlayanlara ise Exclusive sertifika gönderildi.

Team images
Process Images
1 ilk oturum

İnsan Kaynakları Zirvesi

İnsan Kaynakları Zirvemizin ilk oturumunda Anadolu ISUZU İnsan Kaynakları Müdürü Onur Ortatepe, ikinci oturumunda Pfizer İnsan Kaynakları Kıdemli Müdürü Aysu Nizamoğlu, üçüncü oturumunda Turkcell İnsan Kaynakları Müdürü Rumeysa Kaymakcı ve son oturumunda Defacto İnsan Kaynakları Direktörü Onur Karasoy sorularımızı cevaplayıp deneyimlerini bizlerle paylaştı.

2 ikinci oturum

Mühendislik Zirvesi

Mühendislik zirvemizin ilk oturumunda Turkcell Artifical İntelligence Manager Caner Çanak, ikinci oturumunda Atlasedu Direktörü Rahmi Mesud Yılmaz, üçüncü oturumunda Albaraka Türk Katılım Bankası Analitik Yönetişim Uzmanı Bahadır Kaya ve son oturumunda Anadolu Isuzu Ar-Ge Yöneticisi Birkan Atlamaz sorularımızı cevaplayıp deneyimlerini bizlerle paylaştı.

Process Images
Process Images
3 üçüncü oturum

Satış & Pazarlama Zirvesi

Satış&Pazarlama zirvemizin ilk oturumunda Pfizer Doğu Avrupa Çok Kanallı Pazarlama Kıdemli Müdürü Tuba Dilbaz, ikinci oturumunda İstanbul Ticaret Odası Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi Direktörü İbrahim Elbaşı, üçüncü oturumunda Kale Seramik pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Barış Orbay ve son oturumunda Mondelez Satış, Kategori Planlama Aktivasyon Ve Satış Operasyon Departman Head Devrim Karadeniz sorularımızı cevaplayıp deneyimlerini bizlerle paylaştı.

4 dördüncü oturum

Endüstri 4.0 Zirvesi

Endüstri 4.0 zirvemizin ilk oturumunda Bosch Endüstri 4.0 Proje Direktörü Murat Kurtlar, ikinci oturumunda Albayrak Holding Bilgi Teknolojileri Genel Müdür Yardımcısı Erdal Nalbant, üçüncü oturumunda Anadolu İsuzu Yardımcı İşletmeler Müdürü Bora İzmirlioğlu, son oturumunda ise Türk Telekom Dijital Dönüşüm Araştırmacısı Yazar Haluk Gökşen sorularımızı cevaplayıp deneyimlerini bizlerle paylaştı.

Process Images